Mobilne
kioski multimedialne

Uatrakcyjnij ekspozycję produktu, zwiększ zaangażowanie klientów i sprzedaż,
dzięki zastosowaniu multimedialnych kiosków z dedykowaną aplikacją mobilną.

Kioski multimedialne na Kongresie Profesjonalistów PR

W dniach 24-25 kwietnia 2014 Rzeszów zamienił się w stolicę polskiej branży public relations. Kongres Profesjonalistów Public Relations już po raz piętnasty skupił w jednym miejscu i czasie największych ekspertów tej branży w Polsce i nie tylko.

W tym roku ponad 200 uczestników i 30 prelegentów wspólnie debatowało nad tematyką komunikacji wewnętrznej w organizacjach.

Do obsługi konferencji wykorzystano trzy kioski multimedialne Mobi-Stand z aplikacją konferencyjną Mobi-Stand Conference, dostosowaną graficznie do wizualizacji wydarzenia. Dzięki aplikacji uczestnicy konferencji mieli możliwość ocenić poszczególne wystąpnienia prelegentów, zaproponować tematykę przyszłorocznej edycji Kongresu, sprawdzić aktualny program wystąpień i wziąć udział w badaniu opinii na temat komunikacji wewnętrznej.

Kioski multimedialne (infokioski) podczas Kongresu Profesjonalistów PR

Zorganizowano także konkurs – loterię z nagrodami dla uczestników, którzy skorzystali z aplikacji, wypełnili ankietę i ocenili minimum pięć wystąpień prelegentów. Losowanie nagród zostało przeprowadzone przy pomocy specjalnie do tego celu przygotowanej aplikacji, która łączyła się z bazą danych i losowo dobierała nazwiska. Tablet, na którym zainstalowana była aplikacja, został podłączony do rzutnika, dzięki czemu cała widownia miała możliwość śledzić wyniki losowania.

Infokioski, kioski multimedialne Mobi-Stand podczas Kongresu Profesjonalistów PR